części do ciągników siodłowych i naczep
O firmie

Firma  JARMOT rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych w 1993 roku.

Początki były skromne , zaczynaliśmy od dystrybucji okładzin hamulcowych do samochodów użytkowych produkowanych przez firmę ŁUMAG.

Wraz z rozwojem rynku zbytu asortyment firmy powiększał się, najpierw w części i akcesoria do samochodów produkcji polskiej,obecnie rozwijamy ofertę do pojazdów produkcji europejskiej.

Od 1999 roku nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą HERMAN PETERS GmbH & CO, co pozwoliło nam uatrakcyjnić nasz asortyment i ofertę handlową w części do ciągników siodłowych i naczep.

Po wcześniejszej długoletniej współpracy uznani zostaliśmy od 2007 roku jako generalny przedstawiciel na obszar polski firmy TIP-TOPOL producenta wysokiej jakości miechów pneumatycznych do zawieszeń i kabin pojazdów użytkowych. 

W dalszym ciągu rozwijamy kontakty z producentami i innymi firmami zarówno polskimi jak i zagranicznymi w celu pozyskania jak najbardziej atrakcyjnego towaru pod względem jakości i ceny.

Długi okres działania na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych pozwolił nam zgromadzić dużą wiedzę i doświadczenie, co ma duży wpływ na obsługę naszych klientów i współpracę z nimi.

Profesjonalizm, fachowość i elastyczność we współpracy z klientami oraz młoda i energiczna załoga, to nasza domena,która odróżnia nas od innych.

Jeszcze raz serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, iż uda nam się zainteresować Państwa naszą ofertą , tym bardziej, że zamówiony u nas towar następnego dnia może być do Waszej dyspozycji.

 

Dariusz Jarosiewicz i wspólpracownicy   

Wstecz

O nas
Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku. Od 1999 roku współpracujemy z niemiecką firmą HERMAN PETERS GmbH & CO, co pozwala nam uatrakcyjniać naszą ofertę handlową w części do ciągników siodłowych i naczep.
Kontakt
JARMOT - Części i akcesoria do ciągników siodłowych i naczep

ul. M. Kajki 26
11-010 Barczewo

Email: biuro@jarmot.com.pl
Telefon: +48 89 514 85 08
Newsletter
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach w naszym katalogu zapisz się do newslettera:

Zapisz