parts for tractors and trailers
O firmie

Firma  JARMOT rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych w 1993 roku.

Początki były skromne , zaczynaliśmy od dystrybucji okładzin hamulcowych do samochodów użytkowych produkowanych przez firmę ŁUMAG.

Wraz z rozwojem rynku zbytu asortyment firmy powiększał się, najpierw w części i akcesoria do samochodów produkcji polskiej,obecnie rozwijamy ofertę do pojazdów produkcji europejskiej.

Od 1999 roku nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą HERMAN PETERS GmbH & CO, co pozwoliło nam uatrakcyjnić nasz asortyment i ofertę handlową w części do ciągników siodłowych i naczep.

Po wcześniejszej długoletniej współpracy uznani zostaliśmy od 2007 roku jako generalny przedstawiciel na obszar polski firmy TIP-TOPOL producenta wysokiej jakości miechów pneumatycznych do zawieszeń i kabin pojazdów użytkowych. 

W dalszym ciągu rozwijamy kontakty z producentami i innymi firmami zarówno polskimi jak i zagranicznymi w celu pozyskania jak najbardziej atrakcyjnego towaru pod względem jakości i ceny.

Długi okres działania na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych pozwolił nam zgromadzić dużą wiedzę i doświadczenie, co ma duży wpływ na obsługę naszych klientów i współpracę z nimi.

Profesjonalizm, fachowość i elastyczność we współpracy z klientami oraz młoda i energiczna załoga, to nasza domena,która odróżnia nas od innych.

Jeszcze raz serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, iż uda nam się zainteresować Państwa naszą ofertą , tym bardziej, że zamówiony u nas towar następnego dnia może być do Waszej dyspozycji.

 

Dariusz Jarosiewicz i wspólpracownicy   

Back

About us
We started on the Polish market in 1993. Since 1999 we cooperate with the German company HERMAN PETERS GmbH & CO, which allows us to liven up our offer on the part of the tractors and trailers.
Contact
JARMOT - Parts and accessories for tractors and trailers

M. Kajki 26 str.
11-010 Barczewo

Email: biuro@jarmot.com.pl
Phone: +48 89 514 85 08
Newsletter
If you want to be notified about new products in our catalog subscribe to the newsletter:

Sign in